Розница(063) 126-33-73

ОПТ (095) 184-04-85

Директор (096) 834-28-70

Параметри

ТМ «Ольга Русь» - виробник берець, черевик, тактичних кросівок за оптовими і роздрібними цінами

ТМ «Ольга Русь» почала свою діяльність в 1994 році. Основною спеціалізацією компанії є виробництво і реалізація разнотипного взуття, в тому числі і унікальних берців ручної роботи. Протягом усього свого існування ми ні на хвилину не зупинялися в процесі вдосконалення, постійно модернізуючи і розширюючи фірмовий асортимент. Це дозволило нам зайняти лідируючі позиції в сфері виробництва взуття, наша марка є офіційно зареєстрованою, а якісна, надійна, міцна, комфортна і стильна одночасно взуття отримала визнання багатьох жителів країни.

На сьогоднішній день наш інтернет-магазин спортивного взуття (Україна) є однією з найбільш надійних торгових майданчиків, що пропонують якісну продукцію, а саме берци, черевики, кросівки, туфлі. Всі представлені у нас товари виготовляються з якісного натурального матеріалу (нубук, шкіра) на новому обладнанні, за перевіреною технологією виробництва, висококваліфікованими робітниками.

Всі вироби, запропоновані до реалізації, розробляються як для щоденного застосування, так і для екстремальних умов незалежно від пори року. Наше взуття проходить багаторазову перевірку не тільки в лабораторних умовах, але і в реальних. Весь асортимент пропонованої продукції є універсальним, він користується попитом не тільки серед службових організацій, але також і серед любителів туризму і активного відпочинку. Завдяки різнотипним моделям, колірній палітрі і іншим параметрам, спецвзуття можна підібрати під будь-який тип одягу, незважаючи на те, професійна це військове екіпірування, уніформа або якась інша повсякденна.

Берци, наприклад, вже не вважаються взуттям виключно для військовослужбовців. Вони знайшли своє поширення в багатьох інших сферах повсякденного життя людини, так як мають гарну міцність, витривалістю, зручністю, а створені нами - ще і привабливим зовнішнім виглядом.

Виготовлення берців і іншої спортивного взуття - це не єдиний напрямок роботи нашої організації. Інтернет-магазин нашої фірми має широкий вибір товару, який припаде до смаку навіть самому вимогливому споживачеві. 

Крім роздрібної торгівлі, наша фірма також співпрацює з великими службовими структурами, що дає можливість проводити оптові продажі. Кожна угода має необхідну документацію, а продукція супроводжується гарантійними зобов'язаннями.

ТМ «Ольга-Русь» - це не інтернет магазин дешевого взуття, це місце, де ви зможете придбати якісну, комфортну, унікальну взуттєву продукцію за помірною і доступною ціною. Адже ми прагнемо до того, щоб наші клієнти мали бажання знову і знову до нас звертатися. Будемо раді бачити і вас в їх числі!